Výhercovia 10. kola súťaže Tiger battles:

  • Janko Penxa
  • Radim Kosek (Liberec)
  • Jaroslav Stárek (Liberec)
  • Ondřej Trofim (Šumperk)
  • Patrik Šarin (Praha 10)
  • Lenka Glozová (Chlumec nad Cidlinou)
  • Jan Penxa (Liberec 1)
  • Víťa Příkopa
  • Oskar Buben (Klášterec nad Ohří)
  • Petra Ferencikova (Vysni Lhoty)
  • Aňuša Gavlasová
  • Miroslav Kobulnický (Bardejov)
  • Bára Strachoňová (Přerov)
  • Veronika Honzirkova (Boskovice)
  • Filip Radim Popelka (Znojmo)
  • Pavel Koutecký (Lužce)
  • Vojta Mervart (Jaroměř)
  • Matěj Čermák (Horňátky)
  • Franka Gollová (Ostrava-Poruba)
  • Jiří Kejval (Nová Role)

Výhercovia 9. kola súťaže Tiger battles:

  • Josef Bílý (Horní Záhoří)
  • Zuzana Jirovská (Praha 5)
  • Lenka Želinská (Dětmarovice)
  • Vladimír Vámosová (Košice)
  • Angelika Gavlasová (Dubnica nad Váhom)
  • Šimon Zlámal (Mladá Boleslav)
  • Karina Hollá (Bánovce nad Bebravou)
  • Eva Malíková (Praha 10)
  • Martin Bláha (Praha 10)
  • Martin Pastír (Hradčovice)
  • Matej Orolím (Veličná)
  • Viktor Poboček (Sereď)
  • Anton Kurinec (Prešov)
  • Zdenka Slahučková (Dubnica nad Váhom)
  • Michaela Džuganová (Stakčín)
  • Pavel Biras (Rýmařov)
  • Tomáš Olič (Nové Strašecí)
  • Valéria Kobulnická (Bardejov)
  • Petr Vybíral (Přerov)
  • Daniel Farský (Kraslice)
  • Viktor Šilhánek (Brno)

Výhercovia 8. kola súťaže Tiger battles:

  • Jaroslav Bouška
  • Radim Vaněček (Plzeň Slovany)
  • Michal Jelínek (Lipník u Hrotovic)
  • Mária Reibergerová (Liptovský Mikuláš)
  • Jana Sluková (Liberec 25)
  • Daniel Farský (Kraslice)
  • Aleš Bronda (Jeseník)
  • Barbora Mariskova (Borek)
  • Patrik Legdan (Veľké Revištia)
  • Pavel Dvořáček (Znojmo)
  • Viktor Šilhánek (Brno)
  • Anna Čápová (Teplice)
  • Martin Macháč (Brvnište)
  • Martina Boučková (Mělník)
  • Jan Richtr (Letovan spol.) (Letovice)
  • Peter Cimbala (Bardejov)
  • Ondřej Netopil (Přerov)
  • Štěpánka Hálková (Praha 4)
  • Matej Bednar (Praha 10)
  • Martin Eyer (Hrotovice)

Výhercovia 7. kola súťaže Tiger battles:

  • Michal Jurda (Dubovany)
  • Branislav Petržel (Banská Štiavnica)
  • Iris Vinklerová (Opava)
  • Lucia Drgoncová (Lubina)
  • Blanka Stárková (Liberec)
  • Radek Tlachač (Bílá Třemešná)
  • Juraj Domeny (Sladkovicovo)
  • Michal Grepl (Libina)
  • Kuba Hříbal (Osek)
  • Matěj Grossmann (Studénka)
  • Mária Meďašová (Košice)
  • Matěj Sekret (Žatec)
  • Kamila Adamová (Velké Hostěrádky)
  • Radek Rozboril (Veselí nad Moravou)
  • Josef Zatloukal (Přerov XII - Žeravice)
  • Jiří Petrůj (Kopřivnice)
  • Vojtěch Krajča (Zašová)
  • Martin Chour (Chrudim)
  • David Bečka (Velká Lhota)
  • Ondrej Kirňák (Snina)

Výhercovia 6. kola súťaže Tiger battles:

  • Petra Macků (Praha 4)
  • Ingri Šimoníková (Krškany)
  • Václav Dřízhal (Pečka)
  • Pavel Šimek (Liberec 12)
  • Veronika Čižmáriková (Sládkovičovo)
  • Nela Voglová (Rudná)
  • Eliáš Vinter (Hronov 4)
  • Tomáš Jelenák (Trenčianska Teplá)
  • Renata Dřízhalová (Pečky)
  • Šimon Hudek (Trenčín)
  • Gabriela Majtanová (Bratislava)
  • Matúš Triebeľ (Stodolisko)
  • Roman Sedlák (Rybitví)
  • Kristína Koláčková (Šaľa)
  • Filip Regitko (Stará Lesná)
  • David Seehof (Přerov)
  • Dana Divková (Poprad)
  • Michaela Šurková (Dvůr Králové nad Labem)
  • Martin Oškerský (Žiar nad Hronom)
  • Laura Medvidová (Lastomír)

Výhercovia 5. kola súťaže Tiger battles:

  • Tomáš Agocs (Gemerský Jablonec)
  • Michal Štefek (Nitra)
  • Marián Goruša
  • Zuzana Duzdova
  • Michaela Poliaková (Žilina)
  • Táňa Slahučková (Dubnica nad Váhom)
  • Lenka Bašnarová (Bratislava)
  • Miloš Macháč (Brvnište)
  • Jaroslav Mandik (Nová Paka)
  • Petr Lysák (Brumov-Bylnice)
  • Dušan Dušík (Třebom)
  • Hanna Romaniuk (Humpolec)
  • Vratko Šálek (Považany)
  • Monika Nováková (Nedašov)
  • Jakub Gubáni (Šumperk)
  • Kristian Pavlovic (Nové Město nad Váhom)
  • Jiří Kutal (Zlín)
  • Jakub Rychlý (Zlonice)
  • Natália Jadvišová (Sabinov)

Výhercovia 4. kola súťaže Tiger battles:

  • Andrea Jupová (Praha 3)
  • Jakub Macků (Praha 4)
  • Blanka Katrnošková (Pečky)
  • Tomáš Krajňak
  • Eliška Jeníčková (Most)
  • Martin Prílepok
  • Kristián Nemček (Nové Mesto nad Váhom)
  • Mikuláš Bernacký (Ostrava Jih)
  • Jáchym Bobek (Nová Ves nad Popelkou)
  • Jakub Živčák (Spišská Nová Ves)
  • Oliver Kotvan (Bardejov)
  • Tomáš Duchoň (Jelenec)
  • Jaroslav Beňo (Sereď)
  • Debora Uhnavá (Trnava)
  • Marie Baranová (Štítná nad Vláří)
  • Bibiana Lovašová (Bušince)
  • Hugo Kriška (Tisovec)
  • Jana Jelínková (Česká Bělá)
  • Maroš Baňacký (Novosad)
  • Lucie Vrabelová (Praha 8)

Výhercovia 3. kola súťaže Tiger battles:

  • Tomáš Paluch (Bratislava)
  • Růžena Pavelková (Ledeč nad Sázavou)
  • Maruška Herdová (Praha 4)
  • Bedřich Kettner (Kladeruby)
  • Jiří Hrnčíř (Hluboká nad Vltavou
  • Kateřina Ottmarová (Vysoká nad Labem)
  • Nikola Geregová (Praha 4)
  • Zdena Vančurová (Dolní Bučice)
  • Nicola Mijatović (Hradec Králové)
  • Eduard Ožvold (Vysoká při Morave)
  • Karel Nedbal (Třebíč)
  • Nika Vanacká (Levoča)
  • Andrea Jupová (Praha 3)
  • Ondra Kuchař
  • Véna Nový (Osek u Rokycan)
  • Lukáš Siranko (Spišská Nová Ves)
  • Veronika Honzirkova (Boskovice)
  • Jana Tučková (Velká Bíteš)
  • David Kozanak (Mutne)
  • Dalibor Němeček (Nové Mesto nad Váhom)

Výhercovia 2. kola súťaže Tiger battles:

  • Lukáš Komara (Hozelec)
  • Monika Dugasová (Šarišské Michaľany)
  • Karel Veselý (Most)
  • Jozef Čukan (Dolné Srnie)
  • Pavlína Verešvárska
  • Jeníček Novobilsky (Štramberk)
  • Filip Líbal (Český Brod)
  • Samuel Rabatin (Český Těšín)
  • Natalie Šilarová (Pardubice)
  • Nicol Hudáková (Košice)
  • Jan Malovec (Brodek u Prostějova)
  • Adam Mečko (Nové Město nad Váhom)
  • Jan Janček (Most)
  • Tomáš Horký (Praha východ)
  • Markéta Jelínková (Hamry)
  • Jakub Chreno (Turčianske Teplice)
  • Adam Blasko
  • Ľudovít Urbaník
  • Jiří Baran (Štítná nad Vláří)
  • Mário Peták (Banská Belá)

Výhercovia 1. kola súťaže Tiger battles:

  • Jakub V. (Prešov)
  • Lukáš P. (Mohelnice)
  • Jirka F. (Nový Jičín)
  • Andrea V. (Čáslav)
  • Denisa V. (Dolní Bučice)
  • Tomáš H. (Štítná nad Vláří)
  • Tomáš K. (Dvůr Králové nad Labem)
  • Marek B. (Dambořice)
  • Kamila A. (Velké Hostěrádky)
  • Monika N. (Navojná)
  • Karol T. (Sebedražie)
  • Miroslav B. (Štítná nad Vláří)
  • David P. (Spišská Nová Ves)
  • Šimon K. (Brušperk)
  • Michael N. (Litvínov)
  • Adam F. (Plzeň)
  • Libor P. (Ostrava-Hrabůvka)
  • Katarína V. (Revúca)
  • Mario H. (Košice)
  • Michal Ž. (Štětí)