Iso Blaster

Tiger Iso Blaster

Nový nápoj plný energie a vitamínov pre aktívnych ľudí

Václav Kolář

Čo je izotonický nápoj?

Patrí do kategórie funkčných iontových nápojov a je určený pre optimálnu hydratáciu počas fyzickej aktivity i po nej. Jeho úlohou je kompenzovať nerovnováhu organizmu vyvolanú stratou tekutín a iónov pri nadmernej záťaži.

Izotonický nápoj má podobnú koncentráciu cukrov a elektrolytov ako krvná plazma. Obsahuje teda ideálny pomer všetkých látok, aby boli rýchlo absorbované, čo zaisťuje okamžitú hydratáciu a taktiež dodanie energie potrebnej pre udržanie výkonu počas fyzickej aktivity. Používa sa nielen pri cvičení, ale aj po ňom, a to z dôvodu urýchlenia regenerácie a obnovy svalov.

Aké funkčné látky obsahuje Tiger Iso Blaster?

Náš nesýtený športový nápoj obsahuje sodík, ktorý pomáha zmierniť možné negatívne prejavy vyvolané stratou tekutín a iónov, ako je bolesť hlavy a svalov, závrat, búšenie srdca alebo nedostatok energie. V nápoji sú taktiež sacharidy pre doplnenie ľahko využiteľnej energie, kofeín pre povzbudenie a vitamíny B6 a B12.

Pre koho nápoj je?

Tiger Iso Blaster je určený pre športovo zameraných ľudí venujúcich sa pohybovým aktivitám, pri ktorých dochádza k nadmernému poteniu, a tým pádom k strate tekutín a iónov. Nápoj je ideálnou súčasťou športovej výživy, hlavne pri dlhších a intenzívnejších výkonoch.

Aké sú príchute?

Vybrať si môžete z dvoch verzií. Modrá farba, to je Blue Splash s exotickou príchuťou. Žltá farba, Yellow Splash, ponúka citrusovú príchuť. Vyskúšajte, ktorá vám bude sedieť viac.